Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie
Dojarz
Miejsce pracy: Stropkowo
Numer: StPr/24/0505
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie stanowisk udojowych i doprowadzanie zwierząt , czyszczenie, dezynfekcja strzyków, zdajanie pierwszych strug mleka, kontrola aparatów udojowych, zdejmowanie , zdejmowanie kubków udojowych, czyszczenie stanowisk udojowych , przestrzeganie przepisów BHP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Stropkowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie