Dysponent

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa/Rejon Energetyczny Jeziorna/Wydział Utrzymania Sieci
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku
Dysponent
Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna, ul. Piaseczyńska 52
Nr ref.: PGED/OW/12/24
Twój zakres obowiązków:
  • Organizowanie, nadzorowanie i rozliczanie zadań w zakresie utrzymania sieci elektroenergetycznych.
  • Organizowanie, nadzorowanie i rozliczanie wykonywania oględzin, przeglądów oraz robót konserwacyjnych.
  • Organizowanie robót zgodnie z obowiązującymi zasadami oraz przepisami bhp i p.poż.
  • Zarządzanie czasem pracy elektromonterów.
  • Organizowanie, nadzorowanie i rozliczanie usuwania awarii na sieciach elektroenergetycznych i układach pomiarowych.
  • Organizowanie likwidacji awarii, we współpracy z Obszarowymi Centrami Dyspozytorskimi.
  • Gospodarowanie sprzętem ochronnym i przeciwpożarowym na terenie Rejonu Energetycznego.
  • Planowanie i organizacja prac wykonawców zewnętrznych.
  • Obsługa programów specjalistycznych.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o kierunku elektroenergetyka lub pokrewnym.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie prac przy urządzeniach energetycznych.
  • Świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych na stanowisku eksploatacji do 1kV.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy.
  • Umiejętność komunikowania się i pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane C i C+E).
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.