Ekspedient w dziale mięsno-wędliniarskim

Miejsce pracy: Dobre (pow. miński, gm. Dobre)
Twoje główne zadania:
  • Profesjonalna obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy.
  • Utrzymywanie porządku oraz właściwej ekspozycji produktów (mięso, wędliny, sery) i monitorowanie ich dat ważności.
  • Aktywna, przemyślana sprzedaż.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Umiejętność komunikacji i budowania relacji z klientami.
  • Zdolność do efektywnej współpracy zespołowej.
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie.
  • Wymagane aktualne badania sanitarne.
Oferujemy Ci:
  • Umowę o pracę z terminowym wynagrodzeniem.
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego.
  • Dodatkowe benefity: talony świąteczne, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.