Elektryk / Automatyk Utrzymania Ruchu

KOMANDOR S.A. - polska firma produkcyjno-usługowa z branży meblarskiej o międzynarodowym zasięgu z siedzibą w Radomiu.

Miejsce pracy: Radom
Zadania:
  • przeprowadzanie bieżących remontów maszyn i urządzeń ( Siemens, Kuka, Fanuc )
  • prowadzenie prac prewencyjnych i konserwacyjnych zgodnie z planami konserwacji
  • utrzymanie gotowości produkcyjnej wszystkich urządzeń produkcyjnych oraz peryferyjnych
  • modernizacja i usprawnianie linii produkcyjnych
  • zamawianie częśći zamiennych
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie w zakresie automatyki lub pokrewne
  • minimum dwuletnie doświadczenie w dziale UR
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • znajomość elementów PLC, automatyki przemysłowej
  • umiejętność obsługi komputera
  • mile widziana umiejętność programowania PLC i uprawnienia elektryczne
Oferujemy:
  • pracę w znanej firmie o ugruntowanej pozycji
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • pakiet socjalny
  • pomoc-wsparcie w wykonywaniu obowiązków

ZAPRASZAMY DO REKRUTACJI!