Elektryk-konserwator

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Miejsce pracy: Gołąbek
Numer: StPr/24/2454
OBOWIĄZKI:
Praca polega na nadzorowaniu, utrzymywaniu w stałej sprawności wszystkich urzadzeń elektrycznych. Prowadzenie okresowych przeglądów, przeprowadzanie napraw sieci i urzadzeń elektrycznych. Praca na dwie zmiany w godzinach od 06.00 do 22.00, również w dni wolne od pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: czytanie schematów elektrycznych
Uprawnienia: eksploatacja urządzeń instalacji i sieci elektroenergetycznych

Wymagania inne:

samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, 1 rok doświadczenia zawodowego na wymienionym stanowisku, gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych oraz w dni wolne (sobota, niedziela)

Miejsce pracy:

Gołąbek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 33,38 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach