Farmaceuta

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie
Farmaceuta
Miejsce pracy: Wyszków
Numer: StPr/24/0505
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż leków gotowych i realizacji recept na leki robioneIstnieje możliwość darmowego zakwaterowania (opłaty za media po stronie pracownika)Zatrudnienie na stałe (na początek okres próbny)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: technik farmacji
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: farmacja

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie średnie (technik farmacji) lub wyższe o kierunku farmacjamile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Wyszków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie