Fizjoterapeuta

Miejsce pracy: Warszawa
Kluczowe obowiązki:
  • Przeprowadzanie oceny stanu pacjenta
  • Tworzenie i realizacja planów terapeutycznych
  • Przeprowadzanie zabiegów fizjoterapeutycznych
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej
  • Edukacja pacjentów w zakresie profilaktyki i samodzielnych ćwiczeń
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (fizjoterapia)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość technik rehabilitacyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz wysoka kultura osobista
  • Mile widziane specjalizacje, np. terapia manualna, osteopatia
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w przyjaznym zespole profesjonalistów
  • Wyposażenie miejsca pracy w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny