Fryzjer Stylista / Fryzjerka Stylistka

La MakeUp Sp. z o.o.

Firma handlowa działająca na polskim rynku e-commerce w związku z dynamicznym rozwojem salonu fryzjerskiego MAKEUP Beauty Atelier poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa, Wola, Wola Park
Zakres obowiązków:
  • Samodzielne strzyżenie damskie / męskie,
  • Koloryzacja trwała oraz koloryzacja ton w ton,
  • Wykonywanie zabiegów dostępnych w salonie,
  • Czynne uczestnictwo w procesie obsługi Klienta.
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość aktualnych technik wykonywania strzyżeń i stylizacji włosów,
  • Umiejętność zrozumienia potrzeb klienta,
  • Umiejętność wykreowania fryzury w najbardziej nietypowych wariacjach z naciskiem na krótkie strzyżenie,
  • Wysoka kultura osobista oraz pozytywne nastawienie do klientów i współpracowników,
  • Odpowiedzialność za efekty swojej pracy i maksymalne zaangażowanie,
  • Poczucie estetyki i kreatywność,
  • Dyspozycyjność (praca wg grafiku - możliwość pracy w weekendy),
  • Komunikatywna znajomość języków: polskiego, ukraińskiego, rosyjskiego oraz angielskiego,
  • Prosimy o załączenie swojego portfolio (w szczególności strzyżenie krótkie).
Oferujemy:
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Duże możliwości rozwoju oraz szkolenia,
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy,
  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie.