Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Fryzjer
Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
Numer: StPr/23/2229
OBOWIĄZKI:
REF DOP FP Fryzjerstwo męskie, barber, fryzjerstwo damskie lub fryzjerstwo damsko-męskie.Utrzymanie ładu na stanowisku pracy oraz części wspólnej salonu.- praca w godzinach: 9-17, 12-20 - WYNAGRODZENIE + PREMIA PROCENTOWA
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Staż pracy - mile widzany 1 rok

Miejsce pracy:

Konstancin-Jeziorna


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Najnowsze oferty pracy:

Inżynier Realizacji Projektów

dzisiaj

ADAL Sp. z o.o.

mazowieckie / Adamówek, k. Warszawy

Więcej informacji

Handlowiec

dzisiaj

Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego w Warszawie S.A.

mazowieckie / Warszawa, ul. Modlińska 17

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Fryzjer

2024-04-25

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim

mazowieckie / Mińsk Mazowiecki

wg programu stażupraca w godzinach10-18 Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, kierunek: fryzjer damsko - męski Uprawnienia:...

Więcej informacji

Barber

2024-04-21

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

mazowieckie / Grójec

strzyżenie,układanie i utrwalanie fryzur; strzyżenie oraz pielęgnacji zarostu umężczyzn, golenie wąsów, trymowanie brody; doradza klientom wzakresie...

Więcej informacji