Główny Księgowy / Główna Księgowa

Ogłoszenie numer: 8895484, z dnia 2024-04-17

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie jest stowarzyszeniem, które prowadzi działalność oświatową i naukowo-techniczną. ZDZ organizuje kursy specjalistyczne dostosowane do potrzeb rynku i wymagań klienta. Naszym atutem jest długoletnie doświadczenie w branży szkoleniowej oraz przyjazna atmosfera pracy.

Poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Podwale 13

Opis stanowiska

  • prowadzenie pełnej księgowości Zakładu
  • odpowiedzialność za politykę rachunkowości i plan kont
  • przygotowanie sprawozdań jednostkowych i łącznych
  • odpowiedzialność za podatki VAT, CIT oraz sprawozdawczość zewnętrzną (np.: GUS)
  • nadzór nad zgodnością procedur finansowych ze zmianami w przepisach prawnych i podatkowych
  • współpraca z organami podatkowymi, instytucjami zewnętrznymi oraz audytorami
  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych
  • zarządzanie i motywowanie podległego zespołu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse)
  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości i podatku VAT
  • wysoki poziom zaangażowania w powierzone obowiązki
  • doskonała organizacja czasu pracy, rzetelność i terminowość
  • umiejętności interpersonalne i komunikacji w zespole
  • gotowość do podnoszenia kwalifikacji
  • mile widziana znajomość programu CDN Optima, bardzo dobra Pakietu MS Office.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • przyjazną i partnerską atmosferę pracy.