Główny księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Miejsce pracy: Ząbki
Numer: StPr/24/0197
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie rachunkowości w SP6, prowadzenie sprawozdawczości finansowej i budżetowej, prowadzenie gospodarki finansowej, dyspozycja środkami pieniężnymi, dokonywanie wstępnej kontroli kompletności i rzetelności dokumentów operacji gospodarczych i finansowych, tworzenie rocznego planu finansowego placówki, organizowanie właściwego obiegu dokumentów finansowych, nadzór nad całokształtem prac z tego zakresu, opracowywanie projektów przepisów wewnętrznych oraz zarządzeń wydawanych przez dyrektora szkoły dotyczących prowadzenia rachunkowości, wykonywanie innych nie wymienionych wyżej zadań, które z mocy prawa lub przepisów wewnętrznych wydanych przez kierownika jednostki należą do kompetencji głównego księgowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: biegła obsługa programów komputerowych; umiejetność pracy samodzielnej i w zespole; rzetelność, dokładność i systematyczność, komunikatywność i wysoka kultura osobista,
Uprawnienia: certyfikat księgowego
Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Microsoft Office

Wymagania inne:

Znajomość programów VULCAN FINANSE, SOI, SJO BESTIA,preferowane doświadczenie zawodowe w jednostkach budżetowych,

Miejsce pracy:

Ząbki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie