Handlowiec

Ogłoszenie numer: 8977030, z dnia 2024-04-30

Andrzej Bednarek Husar-lift

Firma działa w branży dźwigowej (produkcja własna i podwykonawcza).

Handlowiec

Miejsce pracy: Warszawa, Ursus, Blisko przystanek autobusowy, PKP

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych Klientów również w terenie
  • Obsługa nowych Klientów i istniejących
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Przygotowanie ofert handlowych w oparciu o zapotrzebowanie Klienta
  • Utrzymywanie relacji Klientami
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy (konstrukcji, dział produkcji, montaż)
  • Współpraca z Klientami, projektantami i wykonawcami
  • Wyszukiwanie kanałów sprzedaży
  • Wsparcie dla dyrektora generalnego w procesie realizacji zamówień kontraktowych
  • Przygotowanie dokumentacji dla Klientów
  • Umawianie terminów dostaw i montaży

Wymagania

  • Obsługa pakietu Office.
  • Samodyscyplina, kreatywność, zaangażowanie i samodzielność Kandydata konieczne.
  • Doskonała komunikatywność.
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Czytanie rysunków technicznych mile widziane.

Oferujemy

  • Oferujemy pracę w kameralnej i miłej atmosferze, system premiowy i elastyczność.
  • Przestrzeń na realizację własnych pomysł
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość wpływu na procesy