HR Biznes Partner

Miejsce pracy: Warszawa
Jeśli posiadasz:
  • 3-letnie doświadczenie we wspieraniu kadry menedżerskiej i/lub prowadzeniu projektów HR w organizacji o rozbudowanej strukturze zatrudniającej co najmniej 500 pracowników
  • Praktyczną znajomość prawa pracy
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów z obszaru HR
  • Doskonała znajomość MS Excel, Pakietu Office
  • Wykształcenie wyższe- preferowane: Zarządzanie zasobami ludzkimi, Psychologia
Zaaplikuj!

Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie w mapowaniu stanowisk, pracy z raportami płacowymi
  • Znajomość systemu ENOVA365
Zakres obowiązków:
  • Bieżące wsparcie menedżerów w realizacji polityki personalnej
  • Doradztwo z zakresu prawa pracy, narzędzi HR i metod komunikacji
  • Koordynowanie projektów HR, w tym zarządzania zastępowalności oraz budowania planów retencji i sukcesji
  • Prowadzenie rekrutacji na wybrane stanowiska
  • Identyfikowanie potrzeb wybranego obszaru z zakresu HR oraz prowadzenie i wdrażanie odpowiednich rozwiązań, mających na celu wzrost i realizację celów biznesowych
  • Budowanie zaangażowania wśród pracowników
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Kwartalny system premiowy
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
  • Równowagę pomiędzy pracą a życiem prywatnym
  • Rozwój poprzez szkolenia i webinary
  • Pracę hybrydową
  • Bogaty pakiet benefitów
O nas
Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.