Informatyk

Informatyk
Miejsce pracy: Warszawa, Praga-Południe
Główne obowiązki:
  • Zdalne i stacjonarne techniczne wsparcie dla pracowników
  • Diagnozowanie problemów technicznych oprogramowania (Windows, macOS) w tym:
    • instalacja systemu
    • konfiguracja
    • aktualizacja oprogramowania
  • Naprawy sprzętu komputerowego oraz urządzeń biurowych
  • Instalacja systemu, konfiguracja i aktualizacja oprogramowania
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku Informatyka lub pokrewnym
  • Znajomość systemów Windows i macOS
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
Oferujemy:
  • Możliwość pracy od kilku do kilkunastu godzin w miesiącu
  • Umowę zlecenie lub B2B
  • Pracę zdalną lub stacjonarną