Inżynier elektronik

Zaczęło się w 1984 roku w Polsce i trwa nadal, ale już dawno przekroczyło granicę – od lat nasze produkty są sprzedawane i użytkowane na całym świecie.

RADWAG to największy polski producent wag elektronicznych i jeden z największych producentów światowych. Urządzenia, rozwiązania i akcesoria z oferty firmy są stosowane w branży farmaceutycznej, spożywczej, chemicznej i w każdej innej, a także w laboratoriach badawczych oraz instytutach ochrony zdrowia i środowiska.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko

Miejsce pracy:

RADWAG – siedziba główna w Radomiu, ul. Toruńska 5.

Zakres obowiązków:
  • projektowanie analogowych i cyfrowych układów elektronicznych,
  • optymalizacja istniejących rozwiązań,
  • wdrażanie projektów do produkcji.
Wymagania:
  • studia wyższe (elektronika, automatyka, mechatronika, telekomunikacja),
  • znajomość elektroniki analogowej i/lub cyfrowej,
  • umiejętność projektowania płytek PCB,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej,
  • motywacja do pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane:
  • umiejętność obsługi urządzeń laboratoryjnych (oscyloskop, multimetr itp.),
  • znajomość interfejsów komunikacji szeregowej przewodowej i bezprzewodowej,
  • znajomość zagadnień kompatybilności elektromagnetycznej,
  • samodzielność przy realizacji projektów.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę przy opracowywaniu innowacyjnych projektów,
  • możliwość rozwoju zawodowego w wybranej dla siebie dziedzinie,
  • współpracę z kreatywnym zespołem,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • szkolenia zawodowe,
  • współuczestnictwo lub możliwość samodzielnego opracowania zastrzeżeń patentowych i wzorów użytkowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i osiągnięć w pracy,
  • dofinansowanie do zdrowych posiłków,
  • karta Multisport,
  • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie z polskim kapitałem,
  • udogodnienia komunikacyjne: dla samochodów duży, naziemny parking a dla rowerzystów stojaki oraz stacja naprawcza.