Inżynier Elektryk / Kierownik Robót Elektrycznych

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie i realizacja budowy
  • Koordynacja branżowa
  • Opracowanie dokumentacji warsztatowej i powykonawczej
  • Zamówienia materiałów
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie (elektryka)
  • Znajomość Word, Excel, AutoCad
  • Umiejętność odczytu rysunku technicznego
  • Znajomość przepisów budowlanych
  • Zarządzanie czasem
  • Samodzielność, logiczne myślenie
  • Prawo jazdy B
  • Chęć rozwoju, kreatywność, komunikatywność
Oferujemy:
  • Umowa o pracę/B2B
  • Możliwość rozwoju
  • Narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Integracje
  • Bez dress codeu
  • Parking