IT Solutions Engineer (Data Center Support)

Ogłoszenie numer: 9162685, z dnia 2024-08-19

IT SOLUTION FACTOR Sp. z o.o.

Kierujemy się pasją do technologii i inicjatyw wspierających społeczność, środowisko i aktywny tryb życia. Jesteśmy laureatem prestiżowych nagród i partnerem globalnych producentów IT, takich jak VMware, Fortinet, IBM, HPE i MWT Solutions. A nasz zespół to utalentowani inżynierowie i doświadczeni architekci IT. Dołącz do nas i stań się częścią #ITSFteam

Miejsce pracy: Raszyn

Opis stanowiska

  • Diagnozowanie i naprawa zgłoszeń od Klientów – serwis wyjazdowy
  • Udzielanie informacji i konsultacji Klientom
  • Realizacja przeglądów zerowych i cyklicznych
  • Udział w nowych wdrożeniach u Klientów w ramach posiadanych kompetencji

Wymagania

  • Znajomość technologii dla co najmniej jednego z producentów Dell, HPE, Lenovo, IBM, umożliwiająca diagnostykę i wykonywanie napraw w zakresie:
    • serwerów x86
    • macierzy dyskowych i systemów storage
    • napędów taśmowych i bibliotek
  • Znajomość zasad działania systemów serwerowych
  • Dobra organizacja własnej pracy i umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Chęć do nauki, proaktywność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • Prawo jazdy kat. B
Mile widziane
  • Znajomość angielskiego pozwalającą na podstawową komunikację w obszarze IT oraz czytanie dokumentacji technicznej

Oferujemy

  • Karta Multisport i opieka medyczna Medicover
  • Program emerytalny PPK
  • Lekcje angielskiego
  • Świętowanie urodzin i dodatkowy dzień urlopu
  • Karty podarunkowe, prezenty okolicznościowe i nagrody za staż pracy
  • Aktywności integracyjne i wydarzenia firmowe
  • Akcje dobroczynne i inicjatywy prozdrowotne
  • Brak dress code’u
  • Program rekomendacji pracowników