Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Kelner
Miejsce pracy: Wólka Kosowska
Numer: StPr/24/0780
OBOWIĄZKI:
witanie gości i wskazywanie im właściwego stolika, podawanie menu oraz udzielanie informacji na temat restauracji, przyjmowanie zamówień od klientów, przynoszenie gościom zamówionych przez nich dań i napojów, zabieranie zbędnych naczyń ze stołu, przekazywanie klientom rachunku, przyjmowanie zapłaty, dbanie o czystość i odpowiednie nakrycie stołu; obsługa klientów chińskojęzycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: chiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wólka Kosowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie