Kierowca śmieciarki k/m

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/08385
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie pojazdu dedykowanego do odbioru odpadów; - po zapełnieniu samochodu automatyczne usuwanie jego zawartości w miejscu do tego przeznaczonym; - opróżnianie pojemników z odpadami komunalnymi poprzez doprowadzanie pojemników z odpadami do śmieciarki, umieszczania ich na podnośniku, wysypywania ich zawartości do wnętrza samochodu za pomocą dźwigni podnośnika i zgniatanie automatyczną zgniatarką; - sprawdzanie stanu technicznego pojazdu przed wyjazdem z zakładu pracy, w tym: przygotowanie go do przewozu osób lub określonych ładunków oraz zabranie ze sobą wszystkich dokumentów uprawniających do kierowania pojazdem;- realizowanie wyznaczonych tras przejazdu;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C

Wymagania inne:

Miejsce pracy: ul. Zarzecze 11B (Białołeka)Godziny pracy: 7-15Wymagania: wykształcenie podstawowe, prawo jazdy kat. C.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy