Kierowca śmieciarki

Firma zajmująca się gospodarką odpadami zatrudni Kierowcę śmieciarki kat. C do odbioru odpadów na terenie Warszawy i okolic.

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • wywóz i odbiór odpadów na terenie Warszawy
  • uzupełnianie danych dotyczących np. ilości opróżnionych pojemników
  • odbiór odpadów w określonych godzinach
Nasze wymagania:
  • prawo jazdy kat. C
  • badania
  • karta kierowcy
  • kwalifikacja wstępna / szkolenie okresowe
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • Karta Multisport
  • Bilety do kina