Kierowca w ruchu międzynarodowym

Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie
Miejsce pracy: Sobolew
Numer: StPr/24/0691
OBOWIĄZKI:
transport towaròw na terenie Unii Europejskiej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Praca pod presją czasu
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: Sprawność fizyczna

Wymagania inne:

[Inne] : język rosyjsku potrzebny do komunikacji w zespole , język angelski potrzebny do komunikacji w prace . praca polega na dostawce towaròw na terenie Unii Europejskiej.

Miejsce pracy:

Sobolew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie