Kierowca z własnym samochodem

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki
  • Dostarczanie dokumentów, ładunku i korespondencji w ramach ustalonej trasy lub zgodnie z zaleceniami kierownictwa.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa przewożonych towarów i dokumentów.
  • Przestrzeganie harmonogramów i terminów dostaw.
  • Kontakt z kierownictwem i klientami w celu wyjaśnienia szczegółów dostawy i otrzymania instrukcji.
  • Prowadzenie pojazdu silnikowego zgodnie z przepisami ruchu drogowego i wymogami operacyjnymi.
  • Zachowanie poufności informacji związanych z działalnością firmy i przewożonymi dokumentami.
  • Terminowe zgłaszanie przełożonym wszelkich zidentyfikowanych usterek lub sytuacji awaryjnych.
Wymagania
  • Dostępność samochodu.
  • Prawo jazdy odpowiedniej kategorii.
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (preferowane).
  • Znajomość przepisów ruchu drogowego, podstaw konserwacji i naprawy pojazdów.
  • Dobra orientacja w terenie i znajomość tras.
  • Biegła znajomość języka polskiego.
Oferujemy
  • Pracę w biurze w Warszawie.
  • Godziny pracy: od 09:00 do 18:00 (lunch 1 godzina).
  • Ubezpieczenie medyczne.
  • Gadżety firmowe SWAG42.