Kierownik budowy

Jesteśmy polską firmą, dbającą o dobre relacje z zleceniodawcami, dostawcami i podwykonawcami. Ze względu na zdobyte doświadczenia jesteśmy w stanie, przedstawić kompleksowe rozwiązania projektowe oraz wykonawcze z zakresu geotechniki dla projektowanych konstrukcji dodatkowo możemy wykonać badania podłoża gruntowego.

Dbamy o zachowanie wysokich standardów BHP na naszych budowach w celu ochrony wszystkich uczestników procesu budowlanego. Podstawą bezpiecznej pracy robót geotechnicznych jest stabilna platforma robocza, zapewniająca pewne poruszanie dla ciężkiego sprzętu budowlanego.

Naszą domeną jest bezpieczne projektowanie na dobrze rozpoznanym podłożu gruntowym dlatego na większości naszych realizacji przed przystąpieniem do prac projektowych wykonujemy na własny koszt weryfikację warunków gruntowych.

Firma PalGeo Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje osoby na stanowisko
Siedziba firmy: Warszawa, Mokotów, ul. Cybernetyki 19B
Teren całej Polski / Praca w delegacji
Opis stanowiska:
  • Planowanie, koordynacja i kontrola przebiegu budowy
  • Nadzór nad budżetem, wysokim standardem jakości prac oraz terminowością projektu
  • Rozwiązywanie problemów i konfliktów w trakcie pracy na budowie
  • Reprezentacja Spółki w relacjach z zamawiającym oraz interesariuszami projektu
  • Nadzór nad realizacją obowiązków wynikających z umów z podwykonawcami oraz zamawiającym
  • Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP
Wymagania:
  • Gotowość do pracy w delegacji, prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i innych pracowników
  • Uprawnienia budowlane do prowadzenia robót bez ograniczeń
  • Miło widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy wykonywaniu specjalistycznych robót geotechnicznych (pale CFA, FDP, mikropale, kotwy gruntowe, kolumny DSM)
Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia kandydata
  • Niezbędne narzędzia pracy jak auto służbowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV