Kierownik ds produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku
Miejsce pracy: Wiązowna
Numer: StPr/24/0757
OBOWIĄZKI:
Organizacja i kontrola procesu produkcji, organizacja pracy podległych pracowników i nadzór nad jej przebiegiem, monitorowanie procesów produkcyjnych w zakresie jakości oraz spełniania wymogów dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: uzbecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: arabski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: turecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : Wymagana jest znajomość jednego z wymienionych języków obcych. Języki obce są potrzebne dla nawiązania kontaktu ze współpracownikami.

Miejsce pracy:

Wiązowna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku