Kierownik / Kierowniczka Przychodni

Miejsce pracy: Gostynin
Region: mazowieckie
Twój zakres obowiązków:
  • zarządzanie placówkami medycznymi w Gostyninie,
  • dbałość o dostarczenie pacjentom dostępu do usług medycznych na najwyższym poziomie,
  • realizacja usług w liniach: POZ, AOS, MP, oraz usługi komercyjne,
  • rozwój i realizacja projektów profilaktycznych,
  • rozwój placówki i zwiększanie zasięgu dotarcia do nowych pacjentów,
  • zarządzanie podległym zespołem medycznym oraz administracyjnym,
  • właściwe prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • raportowanie do NFZ oraz innych organów kontrolnych,
  • zarządzanie budżetem na poziomie przychodni.
Nasze wymagania:
  • min. 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem (nie wymagamy doświadczenia w obszarze ochrony zdrowia)
  • umiejętność zarządzania budżetem oraz pracy na wskaźnikach KPI celem realizacji zleconych zadań
  • gotowość do uczenia się i duża otwartość w poznawaniu specyfiki pracy w placówce medycznej
  • postrzeganie swojej roli liderskiej jako atrakcyjnego przywileju, a nie tylko obowiązku,
  • umiejętność budowania relacji biznesowych,
  • umiejętność wyciągania wniosków i tworzenia rekomendacji,
  • gotowość do podejmowania samodzielnych decyzji.
To oferujemy:
  • umowę o pracę w stabilnej organizacji,
  • atmosferę motywującą do działania i nierzadko wywołującą uśmiech na twarzy,
  • platformę kafeteryjną, dzięki której Ty zdecydujesz o kształcie swojego pakietu benefitów,
  • możliwości rozwoju zawodowego w przychodni lub/i strukturach ogólnopolskich,
  • udział w rozwoju i możliwość wpływu na kształt części rynku ochrony zdrowia w Gostyninie.
Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Wyprawka dla dziecka
  • Bezpłatne porady prawne
  • Program poleceń pracowników
  • Dzień wolny w urodziny
  • Programy wellbeingowe

Centra Medyczne Świat Zdrowia to rozwijająca się sieć placówek medycznych.

Świat Zdrowia to miejsca, w których pacjenci mogą korzystać z POZ, AOS, telekonsultacji i pakietów badań.

Jest częścią Grupy NEUCA, ompleksowego partnera na rynku ochrony zdrowia.
Mamy już blisko 90 Centrów Medycznych w całej Polsce, w których zatrudniamy ponad 1500 osób w ramach Personelu Medycznego

Grupa NEUCA jest kompleksowym partnerem na rynku ochrony zdrowia, tworząc nową jakość usług we wszystkich jego obszarach.

Działa na rynku od ponad 30 lat, łącząc potrzeby farmaceutów, pacjentów i producentów.

Grupa NEUCA wspiera niezależne apteki, jest liderem w dostarczaniu farmaceutyków, rozwijając jednocześnie sieć centrów medycznych Świat Zdrowia oraz ośrodki Badań Klinicznych.
nr 1
największy dystrybutor farmaceutyków w Polsce
30 lat
funkcjonowania na rynku zdrowia
9000
zatrudnionych pracowników