Kierownik Księgarni

Firma handlowa poszukuje operatywnej osoby na stanowisko:

Kierownik Księgarni
Miejsce pracy: Warszawa
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym
  • Doświadczenie w branży księgarskiej lub pokrewnej (papiernicza, zabawkarska)
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami
  • Doświadczenie w handlu i zdobywaniu klienta
  • Znajomość technik sprzedażowych
  • Biegła znajomość programów Microsoft
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Łatwość nawiązywania kontaktów z klientami, otwartość
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy,
  • Zdolność ustalania priorytetów i wykonywanie zadań w wyznaczonym czasie
  • Czynne prawo jazdy
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Pakiet medyczny
  • Stabilną i samodzielną pracę
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Najnowsze oferty pracy:

Kundenberater mit Deutsch / Doradca klienta z językiem niemieckim

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji

Pracownik Magazynu

dzisiaj

Praca.pl Sp. z o.o.

mazowieckie / Pruszków

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Kierownik Punktów Handlowo-Usługowych

2024-04-27

Minit Polska Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa

OPIS STANOWISKA: nadzór nad działalnością podległych sklepów i pracowników przygotowywanie grafików i kontrola czasu pracy kontrola zamówień i...

Więcej informacji

Kierownik Salonu Optycznego

2024-04-24

Ziko Optyk z o.o..

mazowieckie / Grójec

Opis stanowiska: Dbanie o poprawne funkcjonowanie salonu, zgodne ze standardami firmy Zapewnienie właściwej obsługi Klienta Zarządzanie personelem salonu...

Więcej informacji