Kierownik robót sanitarnych

Dla naszego klienta, generalnego wykonawcy, realizującego budowy z zakresu infrastruktury miejskiej oraz kubatury, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko - Kierownik Robót Sanitarnych.
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie robót budowlanych w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz prawem budowlanym,
  • sporządzanie harmonogramu rzeczowo-finansowego oraz jego egzekwowanie w trakcie realizacji,
  • bezpośredni nadzór na realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu oraz wewnętrzne uregulowania spółki,
  • koordynacja międzybranżowa prac realizowanych przez podwykonawców,
  • planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór terminowości ich dostaw.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności sanitarnej,
  • znajomość pakietu MS Office, MS Project, programu CAD,
Mile widziane:
  • doświadczenie jako kierownik robót przy realizacji inwestycji drogowej zrealizowanej w strukturze miejskiej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Klient oferuje:
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • prace w przyjaznym i energicznym zespole.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.