Kierownik Techniczny Obiektu

Miejsce pracy: Zakroczym
Dołącz do zespołu Dussmann! Już od ponad 60 lat prężnie działamy w usługach Facility Management i Food Services. Jesteśmy częścią międzynarodowej spółki – Grupy Dussmann.
Nasze wartości to: uczciwość, świadomość ekologiczna, pasja, odpowiedzialność społeczna i rzetelności. Dbamy o ludzi i miejsca, w których żyją i pracują - aby ich życie stawało się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Cel stanowiska: Realizacja usługi i zarządzania serwisem w zakresie technicznej obsługi obiektu. Dbałość o najwyższe standardy obsługi w celu zapewnienia bezpieczeństwa i komfortu użytkowników obiektu.

Oferujemy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • Benefity pozapłacowe (szkolenia, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa),
  • Pracę dla międzynarodowej organizacji o szerokim zasięgu działania,
  • Wyposażenie we wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.
Obowiązki
  • Zarządzanie procesem eksploatacji technicznej,
  • Utrzymywanie bieżących kontaktów z przedstawicielami Klienta,
  • Współpraca z Najemcami oraz firmami zewnętrznymi w zakresie obsługi technicznej,
  • Nadzór nad usuwaniem awarii i prowadzeniem remontów, kontrola prac do wykonania w systemie obsługi zgłoszeń,
  • Prowadzenie i nadzór procesu zgłoszeń usterek gwarancyjnych,
Oczekujemy
  • Doświadczenia na stanowisku kierowniczym związanym z techniczną obsługą obiektów,
  • Wykształcenie wyższe (inżynier),
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu obsługi technicznej nieruchomości,
  • Doświadczenie w zarządzaniu Zespołem,
  • Umiejętności delegowania zadań i motywowania Zespołu.