Konserwator budynków i stanu technicznego pomieszczeń

Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
Miejsce pracy: Płońsk
Numer: StPr/24/1155
OBOWIĄZKI:
Dbanie o właściwy stan techniczny nieruchomości i utrzymanie porzadku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. C

Wymagania inne:

Dodatkowo Pracodawca wymaga organizacji pracy oraz umiejętnosci wykonywania napraw.

Miejsce pracy:

Płońsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku