Konstruktor-monter

Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
Konstruktor-monter
Miejsce pracy: Bolęcin (pow. płoński, gm. Sochocin), Bolęcin
Numer: StPr/24/0376
OBOWIĄZKI:
Montaż konstrukcji dźwigu w szybie lub poza nim, montaż elementów, demontaż
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Bolęcin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Najnowsze oferty pracy:

Technik Serwisu / Technik Sprzętu Specjalnego

dzisiaj

Hanwha Aerospace Europe

mazowieckie / Józefów

Więcej informacji

Tax Assistant (Transfer Pricing)

dzisiaj

BDO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Konstruktor

dzisiaj

ADAL Sp. z o.o.

mazowieckie / Adamówek, okolice Warszawy

Zakres obowiązków: projektowanie instalacji i urządzeń w oparciu o wymagania i specyfikacje projektu: instalacje lakiernicze, przygotowania powierzchni,...

Więcej informacji

Konstruktor-monter

2024-04-28

Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

mazowieckie / Bolęcin (pow. płoński, gm. Sochocin), Bolęcin

Montaż konstrukcji dźwigu w szybie lub poza nim, montaż elementów, demontażSpotkanie z pracodawcą 17.05.2024, godz. 09.00-11.00, w siedzibie Urzędu...

Więcej informacji