Konsultant ds. Obsługi Klienta z Chińskim

Miejsce pracy: Warszawa, Aleja Solidarności 171
Zadania:
  • Pierwszy kontakt dla klientów w sprawach podróży premium.
  • Doradztwo dla partnerów w zakresie lotów, produktów, usług online, metod płatności oraz programów lojalnościowych.
  • Pomoc w zakupie biletów lotniczych oraz obsługa różnych form płatności.
  • Wsparcie klientów w trakcie trudności podróżnych.
  • Asysta dla pasażerów przez rozmowy telefoniczne oraz chat.
  • Budowanie trwałych relacji z klientami, oparte na zaufaniu.
Wymagania:
  • Biegła znajomość języka chińskiego (poziom C1) i angielskiego (poziom B2).
  • Naturalna skłonność do pomagania i współpracy.
  • Entuzjazm, cierpliwość i otwartość.
  • Umiejętność aktywnego słuchania i jasnej komunikacji.
  • Precyzja i dokładność.
  • Wysoki poziom organizacji.
  • Dostępność do pracy w biurze w Warszawie.
Oferujemy:
  • Pracę w największej, renomowanej nordyckiej linii lotniczej 5-gwiazdkowej - SAS.
  • Równe szanse dla każdego, niezależnie od wieku, płci i innych czynników.
  • Płatne, dwumiesięczne szkolenie połączone z praktycznym uczeniem się oraz wsparciem dedykowanego opiekuna.
  • Międzynarodowe i zróżnicowane środowisko pracy.
  • Inwestycje w rozwój osobisty poprzez coaching i mentoring.
  • Praca w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy.