Konsultant ds. Obsługi Klienta

Konsultant ds. Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Komunikacja telefoniczna i mailowa z klientami.
  • Informowanie o produktach i usługach.
  • Obsługa zamówień i infolinii.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Wymagania:
  • Biegła znajomość języka polskiego (min. poziom C1).
  • Obsługa komputera i szybkie pisanie.
  • Doświadczenie w telemarketingu i obsłudze klienta.
  • Preferowany status studenta.
Oferujemy:
  • Umowę zlecenie od początku współpracy.
  • Start: 26 sierpnia.
  • Szkolenie wstępne.
  • Możliwości rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Najnowsze oferty pracy:

Mailroom Supporter - Pracownik pokoju pocztowego

dzisiaj

ISS Facility Services Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa, Mokotów

Więcej informacji

Specjalista w Wydziale Analiz Ekonomicznych

dzisiaj

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

mazowieckie / Warszawa, ul. Żelazna 59A

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Pracownik obsługi klienta instytucji finansowej

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie

mazowieckie / Węgrów

Obsługa klienta, archiwizacja dokumentów, pomoc z rachunkowości Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Więcej informacji

Opiekun Pacjenta Stomatologii

wczoraj

Medicover Stomatologia

mazowieckie / Warszawa, ul. Aleje Jerozolimskie 96​

Dołącz do nas jeśli: znasz język angielski na poziomie komunikatywnym (około 30% naszych pacjentów posługuje się tym językiem), masz minimum roczne...

Więcej informacji