Konsultant ds. Turystyki z językiem angielskim

Miejsce pracy: Warszawa, Aleja Solidarności 171
Zadania:
  • Pierwszy kontakt dla wysokiej jakości zapytań klientów dotyczących podróży.
  • Doradzanie w zakresie lotów, produktów, usług online, metod płatności, programów lojalnościowych itp.
  • Pomoc w zakupie biletów lotniczych oraz obsługa różnych form płatności.
  • Wsparcie klientów napotykających trudności w podróży.
  • Obsługa pasażerów telefonicznie i przez czat.
  • Budowanie trwałych relacji z klientami.
Wymagania:
  • Biegłość w języku angielskim na poziomie C1 (w mowie i piśmie).
  • Współpracujący, pomocny, entuzjastyczny, cierpliwy, otwarty.
  • Doskonałe umiejętności słuchania i komunikacji.
  • Precyzyjność i zorganizowanie.
  • Dyspozycyjność do pracy w biurze w Warszawie.a
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w renomowanym nordyckim przewoźniku lotniczym - SAS.
  • Równe szanse dla wszystkich, stabilne warunki znanej korporacji.
  • Płatne szkolenie trwające 2 miesiące, połączone z praktycznym przyswajaniem wiedzy.
  • Międzynarodowe środowisko pracy i nowoczesne biuro w centrum Warszawy.