Koordynator działu opieku

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Kopytów (pow. warszawski zachodni, gm. Błonie), Kopytów
Numer: StPr/24/0579
OBOWIĄZKI:
Koordynowanie pracy podległych pracowników w dziale opieku i pakowania kebabu pieczonego, kontrolowanie i koordynowanie kolejnych etapów procesu opieku kebabu i jego pakowania, praca w różnych temperaturach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: turecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: doświadczenie w pracy na produkcji
Uprawnienia: Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
Uprawnienia: praca w pomieszczeniach o zmiennych temperaturach

Wymagania inne:

[Inne] : Wymagany język turecki do porozumiewania się ze współpracownikami, doświadczenie min 1 rok pracy na produkcji w firmie o takim samym profilu. Wymagane zaśw.do celów sanit-epid

Miejsce pracy:

Kopytów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 843 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego