Koordynator Działu (Zastępca Kierownika Działu)

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Połczyńska 121/125
Twoje zadania to:
  • Koordynowanie pracy Pracowników na zmianie
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi Klienta
  • Koordynowanie sprzedaży produktów z działu
  • Zapewnienie dostępności towaru (zamówienia, wsparcie Kierownika w bieżących zadaniach)
Dołącz do nas, jeśli:
  • Jesteś otwarty/a i nastawiony/a na pracę z ludźmi
  • Jesteś komunikatywny/a i współpraca z zespołem jest Twoją mocną stroną
  • Posiadasz doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu
  • Posiadasz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i znasz produkty z branży budowlanej lub wykończeniowej - mile widziane
Mamy dla Ciebie:
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony już po 6 miesiącach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Szkolenia produktowe
  • Możliwość uczestniczenia w programach rozwojowych
  • Rabat pracowniczy na zakupy w BRICOMAN
  • Smartfon
  • Akcjonariat pracowniczy
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Wczasy pod gruszą
  • Bony na święta