Koordynator prac budowlanych

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Stara Biała
Numer: StPr/24/0606
OBOWIĄZKI:
Uczestniczy w robotach budowlanych, wykonuje inwentaryzacje budowlane; analizowanie dokumentacji technicznej i organizacyjnej robót budowlanych; kierowanie pracą brygady (brygad) roboczej i robotami w obiekcie, organizowanie przebiegu tych prac; prowadzenie rozliczeń z materiałów, sprzętu i maszyn; kształtowanie optymalnych warunków pracy na budowie; kontroluje przebieg prac, kontakt z pracownikami i zleceniobiorcami turckojęzycznymi, inne zadania pokrewne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: turecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : ADRES WYKONYWANIA PRACY: Olefiny III ul. Kordeckiego, Stara Biała.PRZEWIDYWANA LICZBA GODZIN PRACY W TYGODNIU : 40 GODZIN

Miejsce pracy:

Stara Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku