Koordynator robót budowlanych

Miejsce pracy: woj. mazowieckie
Zakres obowiązków:
  • Nadzorowanie i koordynacja nad pracami budowlanymi żelbetowymi i wykończeniowymi.
  • Zapewnienie realizacji projektów zgodnie z harmonogramem oraz standardami.
  • Kontrola jakości wykonania prac, ich terminowości oraz zgodności z dokumentacją techniczną.
  • Zarządzanie brygadami budowlanymi.
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie techniczne, preferowany kierunek budownictwo.
  • Doświadczenie w nadzorze prac budowlanych, szczególnie żelbetowych (mile widziane).
  • Biegła znajomość MS Office.
  • Samodzielność, zdolność do rozwiązywania problemów.
  • Zaangażowanie, dobra organizacja pracy.
  • Prawo jazdy kat. B, preferowane uprawnienia budowlane.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie, konkurencyjne wynagrodzenie (4500-5500 zł brutto).
  • Umowa o pracę lub zlecenie.
  • Odpowiedzialne i różnorodne zadania.
  • Współpraca z doświadczonym zespołem.
  • Niezbędne narzędzia oraz pakiet benefitów (dofinansowanie zajęć sportowych, opieka medyczna).