Kosmetolog - stylistka paznokci

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/02672
OBOWIĄZKI:
perfekcyjny manicure i pedicure hybrydowy, manicure tytanowy,(możliwość przyuczenia), umięjetność pracy z frezarką, wykonywanie zabiegow z zachowaniem wszystkich zasad higieny,wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki białej bedzie dod. atutem, ( możliwość przyuczenia), miła aparycja, otwartość na klienta, umiejetność nawiązywania relacji z klientami, bardzo dobra znajomość języka polskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kosmetolog (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: sumienność, odpowiedzialność, terminowość
Uprawnienia: budowanie lojalności i długotrwałych relacji biznesowych
Uprawnienia: Stylizacja paznokci metodą żelową, hybrydową oraz manicure japoński

Wymagania inne:

RW/GDM/4/2023 szukamy kandydatów- dokumenty projektoweWymagane wykształcenie średnie, kosmetyka, stylizacja paznokci, umiejętność wykonywania manicure i pedicure, komunikatywna znajomość języka angielskiego i polskiego.wymagane doświadczenie pracy w zespole oraz pielęgnowaniu relacji z klientami, uprawnienia: kursy, dyplomy, portfolio prac.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy