Księgowy / Księgowa ds. podatków

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 57/2024

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka z najważniejszą jego częścią - apteką.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, profesjonalizm i dobra, przyjazna atmosfera pracy, współpraca oparta na zaufaniu i szansa na rozwój zawodowy.

Zapraszamy do Super-Pharm!

Zakres obowiązków:
  • Weryfikacja rejestrów VAT i sporządzanie JPK_V7M
  • Udział w sporządzaniu rozliczeń podatkowych CIT oraz podatku odroczonego
  • Księgowanie odsetek od pożyczek
  • Analiza zakupionych usług na potrzeby naliczenia wartości podatku u źródła (WHT)
  • Monitorowanie i wsparcie procesu uzyskiwania dokumentacji niezbędnej dla zastosowania odpowiedniej stawki podatku u źródła (WHT)
  • Zapewnienie poprawności księgowania dokumentów pod kątem podatkowym
  • Współpraca z zewnętrznymi audytorami i doradcami podatkowymi
  • Współudział w rozwiązywaniu bieżących zagadnień podatkowych Spółki
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowo-finansowego lub ekonomii
  • Dobra znajomość ustawy o VAT i CIT
  • 2 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, doświadczenie pracy w firmie z branży retail będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie współpracy z organami administracji skarbowej
  • Dobra praktyczna znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w tym w szczególności programu Excel)
  • Wysokie umiejętności analityczne, dbałość o szczegóły
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne niezbędne do współpracy wewnątrz i na zewnątrz organizacji
  • Inicjatywa i zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju, szkolenia oraz podnoszenia kwalifikacji i udziału w przekrojowych  projektach
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Benefity: dostęp do opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty Multisport, rabaty pracownicze, dofinansowanie do posiłków w biurze
  • Pracę w trybie hybrydowym 3 dni w biurze, 2 dni zdalnie
Więcej informacji o Super-Pharm mogą Państwo znaleźć na stronie:

www.superpharm.pl/kariera