Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie
Kucharz
Miejsce pracy: Sochaczew
Numer: StPr/24/0245
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie potraw kuchni orientalnej według oryginalnych receptur, kontakt telefoniczny i mailowy z zagranicznymisprzedawcami produktów kuchni Indyjskiej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: bengalski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Przygotowywanie dań kuchni orientalnej

Miejsce pracy:

Sochaczew

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie