Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Kucharz
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0239
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie dań tradycyjnej kuchni orientalnej: chikken curry, dolma, sarma, manty, kofte; przygotowywanie sosów, napojów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: hindi (hinduski), w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: gotowanie

Wymagania inne:

Wymagana umiejętność gotowania oraz przygotowywania dań kuchni orientalnej: chikken curry, dolma, sarma, manty, kofte

Miejsce pracy:

Ożarów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego