Kucharz
Miejsce pracy: Siedlce

Browar Restauracyjny Brofaktura w Siedlcach, ul. Armii Krajowej 5 - zaprasza do współpracy - Kucharzy (kuchnia gorąca/kuchnia zimna)

Główne zadania:
  • przygotowywanie potraw zgodnie z recepturą i standardami
  • realizacja przydzielonych zadań w kuchni
  • efektywna współpraca z Szefem Kuchni i pozostałym zespołem Restauracji
  • przestrzeganie wszelkich procedur pracy w kuchni oraz dbałość o jak najwyższą jakość produktów
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • zamiłowanie do gotowania, pasja w rozwijaniu umiejętności kulinarnych
  • umiejętność współpracy w zespole
  • dobra organizacja pracy, gotowość podjęcia pracy w trybie zmianowym
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
Oferujemy:
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas
  • atrakcyjne warunki finansowe i możliwości rozwoju
  • prywatną opiekę medyczną dla Pracowników i ich rodzin
  • ubezpieczenie na życie