Już w sierpniu otwieramy nowy oddział enel-med (Bohema). W związku z tym poszukujemy lekarzy stomatologów z obszarów: protetyki, ortodoncji, periodontologii i implantologii.
- przyjmowanie prywatnych pacjentów stomatologicznych,
- tworzenie planów leczenia we współpracy z kadrą lekarską,
- prawo wykonywania zawodu (bez konieczności nadzoru),
- min. 2-letnie doświadczenie,
- mile widziana dostępność w poniedziałki i piątki.
- wynagrodzenie w oparciu o procent,
- stały zespół asysty i higieny,
- współpracę w nowej placówce,
- pracownię RTG z pełną diagnostyką w oddziale,
- wsparcie administracyjne,
- wewnętrzne szkolenia rozwijające Twoje umiejętności,

Najnowsze komentarze