Lekarz Rehabilitacji Medycznej / Neurolog

Centrum rehabilitacji SAWIMED  jest placówką niepubliczną o szerokim zakresie świadczonych usług rehabilitacyjnych zarówno odpłatnych jak i refundowanych przez NFZ.  W miejscowości Sawice udzielane są ambulatoryjne oraz całodobowe świadczenia zdrowotne:

  • Rehabilitacja ogólnoustrojowa
  • Rehabilitacja neurologiczna (po udarach)
  • Rehabilitacja dorosłych w śpiączce
Miejsce pracy: Sawice-Wieś, ul. Ogrodowa 20, koło Sokołowa-Podlaskiego
Zakres obowiązków
  • kompleksowa opieka nad Pacjentami;
  • kwalifikacja, przyjmowanie i wypis z Oddziałów;
  • dbałość o wysokie standardy medyczne obowiązujące w placówce.
Wymagania
  • tytuł lekarza specjalisty;
  • prawo wykonywania zawodu;
  • znajomość obsługi komputera;
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;
  • otwartość, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie.
Oferujemy
  • stabilną pracę w interdyscyplinarnym zespole (lekarze i terapeuci różnych specjalności);
  • elastyczne formy zatrudnienia;
  • spokojną i przyjazną atmosferę;
  • pracę w komfortowych warunkach;
  • możliwość zakwaterowania w pobliżu placówki.