Magazynier kompletacji

Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku
Magazynier kompletacji
Miejsce pracy: Wyszków
Numer: StPr/24/0520
OBOWIĄZKI:
- poruszanie się wózkiem widłowym- kompletowanie towaru na paletach
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

wskazane min. 6 miesięcy doświadczenia przy pracach magazynowychmile widziane posiadanie uprawnień UDT na wózki widłowe

Miejsce pracy:

Wyszków


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 800 do 5 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pułtusku

Najnowsze oferty pracy:

Pracownik wsparcia klienta linii lotniczych (jęz. niemiecki)

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji

Doradca ds. Podróży z Językiem Norweskim

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa, Aleja Solidarności 171

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Pracownik Magazynowy

dzisiaj

REMONDIS Sp. z o.o. Dział Odpadów Specjalnych

mazowieckie / Warszawa

Załadunku i rozładunku towarów Obsługi wózka widłowego Wykonywania innych czynności magazynowych Dbałości o powierzony sprzęt i mienie Ważnych...

Więcej informacji

Magazynier

dzisiaj

AGATA Spółka Akcyjna

mazowieckie / Warszawa, Włochy

Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru; Przygotowanie oraz wydanie towarów; Dbałość o...

Więcej informacji