Magazynier

Ogłoszenie numer: 8898343, z dnia 2024-03-28

Jesteśmy firmą z 30 letnim doświadczeniem w branży stolarskiej. Posiadamy nowoczesne zakłady produkcyjne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stale poszerzamy ofertę o nowe wzory, usługi i wyroby również niestandardowe. Mając na uwadze jak najlepszą obsługę Klienta inwestujemy w rozwój i informatyzację naszej firmy.

Magazynier

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Kompletacja zamówień
  • Prawidłowy obrót towaru w magazynie
  • Przyjmowanie i wydawanie towaru oraz przygotowywanie wysyłek zgodnie z zamówieniami
  • Kontrola stanów magazynowych

Wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na magazynie
  • Mile widziana znajomość branży meblowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz wysokie zaangażowanie w pracę
  • Umiejętność samodzielnego działania i podejmowania decyzji

Oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy i płacy, adekwatne do posiadanych kompetencji i umiejętności