Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Malarz
Miejsce pracy: Chylice
Numer: StPr/24/0585
OBOWIĄZKI:
- organizowanie własnego stanowiska pracy- przygotowywanie materiałów, narzędzi i sprzętów- organizowanie transportu materiałów malarskich do miejsca wykonywania prac oraz ich skladowania- posługiwanie się dokumentacją budowlaną oraz wytycznymi robót malarskich w celu ustalenia zakresu, kolejności, potrzeebnych narzędzi oraz materiałów- przygotowywanie pod malowanie starych i nowyh podłoży tynkowych, betonowych itp,- instalowanie zdemontowanych do malowania urządzeń np. sanitarnych- dobór odpowiednich farb, zapraw, podkładów malarskich do rodzajw malowanych podłoży zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chylice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie