Mechanik lotniczy

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • wykonywanie prac związanych demontażem, remontem i montażem części i podzespołów turbinowych silników lotniczych.
Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość narządzi pomiarowych,
  • niekaralność,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w renomowanej firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń socjalnych,
  • możliwość zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.