Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Zapewnienie utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych.
  • Przeglądy oraz konserwacja urządzeń.
  • Diagnozowanie usterek i reagowanie na awarie.
  • Będziesz współpracował z zespołem aby zoptymalizować działania produkcyjne firmy.
Oczekiwania:
  • Wymagamy wykształcenia średniego technicznego lub zawodowego - (mechanika, mechatronika lub pokrewne)
  • Posiadasz dobrą znajomość obsługi maszyn produkcyjnych.
  • Umiejętność korzystania z warsztatowych narzędzi.
  • Zdolności analityczne.
  • Samodzielność i odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • Pełny etat na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Pakiet szkoleń wprowadzających oraz bieżących.