Mechanik samochodów dostawczych / ciężarowych

PHU Auto-Trans Naprawa samochód dostawczych i ciężarowych od 1990 roku.

Miejsce pracy: Wołomin
Zadania:
  • naprawa samochodów dostawczych i ciężarowych.
  • pełen zakres napraw - naprawy bieżące, okresowe, układów hamulcowych i pneumatycznych.
Wymagania:
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie na pełen etat –umowa o pracę
  • nowoczesne stanowisko pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie stosownie do posiadanych kwalifikacji
  • narzędzia umożliwiające efektywną pracę
  • przyjazną i miłą atmosferę
  • szkolenia w zakresie obsługiwanych maszyn geometrii kół oraz wielu innych
  • możliwość naprawy swojego pojazdu na preferencyjnych warunkach